Sérum na mihalníce – univerzálny kozmetický prípravok

Sérum na mihalníce je jedným z mála kozmetických prípravkov, ktoré používajú aj ženy aj muži. Môže sa vylepšovač rias používať na stimuláciu rastu obočia? Vskutku, sérum na mihalnice môžete úspešne používať na posilnenie a obnovu vášho obočia.

Všetko začína pri aplikácii.

Korienky mihalníc sú hydratované a vyživené len vtedy, keď nanášame produkt priamo na líniu mihalníc. Táto aplikačná metóda propaguje účinný a zdravý rast mihalníc. Mihalnice a obočie majú veľmi podobnú štruktúru; a preto by malo každé sérum pôsobiť rovnako na obe.

Obočie a mihalnice majú rovnakú fázu života a štruktúru a veľmi podobné folikuly.

Hlavnou zložkou vlasu je karnitín.

Je zodpovedný za ohybnosť vlasu, jemnosť a taktiež udržiava vlhkosť vo vnútri vlasu. Ďalšou nevyhnutnou zložkou vlasu je vitamín E, ktorý stimuluje rast vlasu. Mnoho sér na mihalníce je obohatených o tieto zložky, čím sa stávajú dokonalými vylepšovačmi mihalníc.

Ak by ste chceli pozdvihnúť vaše obočie, môžete na to použiť hocijaké sérum na mihalníce a hrubú kefku. Týmto spôsobom pokryjete všetky riedke oblasti s jediným rýchlym pohybom. Použitie drobnej, špicatej kefky, ktorá sa zvyčajne dodáva so sérami na mihalníce, nemusí byť najlepšou voľbou.

Pre dosiahnutie žiadaných výsledkov musíte byť trpezliví a niekoľko týždňov musíte používať sérum na mihalníce. Kľúčom k úspechu je vaša trpezlivosť a systematická aplikácia. Snažte sa nepreskočiť deň a ak sa tak stane, použite sérum hneď vtedy, kedy si to uvedomíte. Po 3-4 mesiacoch by mali byť vlasy v obočí hrubšie, oveľa tmavšie a dlhšie. Každé sérum na mihalníce je trochu rozdielne a výrobcovia podávajú špecifické inštrukcie čo sa týka aplikácie. Väčšina výrobkov však funguje najlepšie vtedy, keď sa používa na čistú, suchú pokožku pred spaním. Všetky zložky majú čas preniknúť cez pokožku hlboko ku korienkom vlasov. Ráno si len prečeste obočie a naneste svoj make up ako zvyčajne.