SÉRUM na mihalníce- STOJÍ ZA TAKÝ ROZRUCH?

Prácou každého séra na mihalníce je vyživiť a hydratovať krátke a krehké mihalnice. Vďaka aktívnym látkam, vitamínom, minerálom sú folikulám dodávané dôležité výživové látky, aby mohli produkovať dlhé a husté mihalnice.

Sérum na mihalníce– Kto by mal zvažovať túto procedúru?

Ak ste stratili mihalnice kvôli chorobe alebo zdravotným problémom, sérum na mihalníce vám pomôže oveľa rýchlejšie znovu narásť mihalnice. Budú pevnejšie a dlhšie ako kedykoľvek predtým. Možno sú vaše mihalnice riedke a poškodené po horúcom lete. Neexistuje lepší spôsob na vylepšenie ich vzhľadu ako so sérum na mihalníce. Každý, kto nie je spokojní s jej/jeho mihalnicami, by mal vyskúšať jeden z týchto produktov. Je dôležité si zapamätať, že tehotným, kojacim ženám a tým, ktorí podstupujú chemo/rádioterapiu, sa odporúča nepoužívať žiadny riasy vylepšujúci produkt.

Prečo sa vám vyplatí vyskúšať sérum na mihalníce?

Existuje mnoho dôvodov. Séra na mihalníce sú veľmi účinné a nie sú agresívne ako umelé riasy. Väčšina produktov dostupných na trhu je bohatá na prírodné zložky a esenciálne oleje. Vďaka tomu rastú mihalnice dlhšie a pokožka okolo očí sa stáva jemnejšou a pružnejšou. Po čase sú mihalnice tmavšie a menej náchylné k lámaniu. Spomedzi najbežnejšie zložky sér na mihalníce môžeme odlíšiť kyselinu hyaluronovú, kreatín, vitamín E a B5. Všetky produkty na mihalnice boli testované v nezávislých laboratóriách a potvrdila sa ich bezpečnosť pre zdravie. Štandardná procedúra trvá 3 mesiace, ale prvé výsledky sa dajú spozorovať po 5-tich týždňoch systematického používania. Aby bolo sérum na mihalníce účinné, musí spĺňať dve podmienky. Po prvé, produkt musí byť zložený z organických, rastlinných a minerálnych zložiek. Po druhé, aplikátor by mal byť veľmi malý a špicatý. Všetky aktívne látky musia byť umiestnené priamo na líniu mihalníc, aby sa kondicionér mohol absorbovať ku korienkom mihalníc a odtiaľ pôsobiť. Silné vlasové folikuly garantujú husté a žiadostivé mihalnice.