REALASH sérum na mihalníce

realashSérum na riasy Realash obsahuje kvalitné prírodné extrakty a glycerín. Tieto zložky sú zodpovedné za regeneráciu a predlžovanie rias. Riasy sa vďaka lepšej výžive postupne predlžujú.

Je veľká škoda, že maximálna dĺžka predĺžených rias sú asi dva milimetre.

Aj cez to môžu byť ľudia hľadajúci prostriedok na skrášlenie a vyživenie ich rias s produktom Realash spokojní. Ak chce človek dosiahnuť požadovaných výsledkov, musia byť perzistentný a produkt aplikovať každodenne, každý večer. Ak človek na aplikáciu niekoľkokrát zabudne, môžu sa výsledky oneskoriť, či sa nedostavit vôbec.

Tehotné a dojčiace ženy by produkt v žiadnom prípade nemali používať. To isté platí pre deti a pacientov, ktorí práve prechádzajú chemoterapiou.

Cena produktu je 40 euro za 3ml fľaštičku. Cena sa môže zdať vcelku vysoká a to hlavne ak vezmeme do úvahy, že sa jedná o produkt, ktorý slúži skôr pre regeneráciu rias, než pre ich priame predĺženie.

Bolo by možno ku veci spomenúť, že sa produkt netestoval na zvieratách.

Realash INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

POZITÍVA
• Obsahuje niekoľko prírodných ingrediencií
• Riasy sa predĺži až o 2mm
• Posilňuje a regeneruje
• Netestované na zvieratách

NEGATÍVA
• Vyššia cena
• Nie všetci môžu produkt používať
• Produkt musí byť aplikovaný pravidelne