Procedúry na mihalnice verzus sérum na mihalníce

Sérum na mihalníce sa odporúča používať keď sú vaše mihalnice riedke a krátke. Je to jeden z najprirodzenejších spôsobov dodania objemu a dĺžky vašim riasam. Je to bezpečné aj keď máte zafarbené mihalnice, nosíte permanentný make up alebo umelé mihalnice?

Farbenie mihalníc

Aby ste boli dobrým kandidátom pre zafarbenie mihalníc, mali by ste mať veľmi svetlé mihalnice, ktorých končeky sa často zosvetľujú kvôli vystaveniu slnku alebo chemikáliám, ako pri plávaní. So zafarbenými mihalnicami vyzerajú oči žiarivejšie, väčšie a výraznejšie. Farbenie mihalníc a obočia je polostály spôsob ako urobiť vlasy tmavšie. S touto metódou nevyzerajú vaše mihalnice dlhšie ani hustejšie, ale tmavá farba pekne rámuje vaše oči. Farbenie mihalníc je skvelé ak ste blondína alebo ryšavka alebo ak chcete mať tmavšie mihalnice bez maskary. Je to skvelá voľba pred dovolenkou, na ktorej sa vám nechce starať o očný make up. Farba použitá v celom procese je bezpečná pre oči a pokožku okolo. Je dôležité, aby ste vždy vyhľadali profesionálnu kozmetičku, ktorá vie farbiť mihalnice a nikdy to neskúšali sami doma. Mnoho žien vyjadruje svoje starosti čo sa týka používania séra na mihalníce v čase, kedy majú zafarbené mihalnice. V skutočnosti, sérum na mihalníce nijako neovplyvňuje farbivo na mihalnice. Posilnené a hustejšie mihalnice zintenzívňujú make up očí.

Permanentný make up

Procedúra permanentného make up-u je postupom, kedy sa vypĺňa derma vrstva pokožky pigmentom šalvie, kde sa vytvorí tieň farby, ktorá napodobňuje vzhľad make up-u. Najpopulárnejšia procedúra permanentného make up-u na očiach sa robí vytvorením jemnej línie na hornej a dolnej línii mihalníc. Máme dojem, že osoba má nanesenú očnú linku. Sérum na mihalníce nanášané na líniu mihalníc nenarúša pigmenty a nespôsobuje blednutie make up-u.

Umelé mihalnice

Ak máte radi nafarbené mihalnice alebo nosíte umelé mihalnice, zároveň môžete používať sérum na mihalníce. Séra na mihalníce sú bezpečné k pokožke a nerozpúšťajú lepidlo umelých rias. Štúdie ukázali, že používanie séra na mihalníce posilňuje mihalnice a tým sú aj menej náchylné k lámaniu.